Осторожно, гололёд
10 қарашада 1-сыныппен "Абайлаңыз, көктайғақ"атты ақпараттық сабақ өткізілді.
Мақсаты: оқушыларды көктайғақ кезінде қауіпсіз жүріс-тұрыс ережелерімен таныстыру.
Тапсырмалар:
Білім беру: көктайғақ кезінде көшедегі және жолдағы мінез-құлыққа қатысты негізгі анықтамалар мен ұғымдар туралы білімді қамтамасыз ету; көктайғақтың қауіпті факторлары және адамдар үшін салдары туралы білімді қалыптастыруға ықпал ету;
Дамытушылық: көктайғақ, көктайғақ кезінде мінез-құлық дағдыларын қалыптастыру.
Тәрбиелік: білім алушылардың өз қауіпсіздігі мен айналасындағылардың қауіпсіздігі үшін жауапкершілігін қалыптастыру; жарақат алған кезде дәрігерге дейінгі Алғашқы көмек көрсету дағдыларын қалыптастыру.
Өткізілді: әңгіме болды, оқушылар сұрақтарға белсенді жауап берді.
Балаларға жадынамалар таратылды.
10 ноября с 1 классом была проведена информационный урок «Осторожно, гололёд».
Цель: Познакомить обучающихся с правилами безопасного поведения при гололеде.
Задачи:
Образовательные: обеспечить знания основных определений и понятий, относящихся к поведению на улице и дороге во время гололёда; способствовать формированию знаний об опасных факторах гололёда и последствиях для человека;
Развивающие: формировать навыки поведения во время гололёда, гололедицы.
Воспитательные: формирование у обучающихся ответственности за собственную безопасность и безопасность окружающих людей; формирование умений оказания первой доврачебной помощи при травмах.
Проведена была беседа, и учащиеся активно отвечали на вопросы.
Детям раздали памятки

Дата публикации: 13.11.2023