Огонь - друг, огонь - враг
2023 жылдың 17 қарашасында Өрт қауіпсіздігі іс-шаралар жоспарына сәйкес 8-сыныпта «От – дос, от – жау» тақырыбында сынып сағаты өтті.
Сынып сағатының мақсаты: өрттің адам өміріндегі рөлін көрсету, өрт кезіндегі қауіпсіздік ережелері, адамды күтіп тұрған қауіптер туралы түсінік қалыптастыру; өмірі мен денсаулығына қамқорлықпен қарауға тәрбиелеу.
17 ноября 2023 года, согласно Плану мероприятий по противопожарной безопасности, в 8 классе был проведен классный час на тему "Огонь - друг, огонь - враг".
Цель классного часа: показать роль огня в жизни человека, формировать представление о правилах безопасного поведения во время пожара, об опасностях, которые подстерегают человека; воспитывать бережное отношение к жизни и здоровью.

17 қараша күні 6сыныпта өрт қауіпсіздігі шаралары аясында «От – дос, от – жау» атты сынып сағаты өтті.
Мақсаты:
- оқушыларға өрттің шығу себептері және олардың адам қауіпсіздігіне тигізетін салдары туралы түсінік беру;
- оқушылардың өрт қауіпсіздігі ережелерін білу және күнделікті өмірде сақтау қажеттілігі туралы сенімдерін дамыту.
Сынып сағаты әңгіме түрінде өткізілді, оқушылар сурет салды.
17 ноября в рамках мероприятий по пожарной безопасности в 6 классе был проведен классный час "Огонь - друг, огонь - враг"
Цель:
- дать учащимся представление о причинах возникновения пожаров и их возможных последствиях для безопасности человека;
- формирование у учащихся убеждений в необходимости знать правила пожарной безопасности и соблюдать их в повседневной жизни.
Классный час прошёл виде беседы.

17 қараша күні 5-сыныпта «От - досымыз, от - жауымыз» тақырыбында сынып сағаты өтті.
Мақсаты: оттың адам өміріндегі маңызын,пайдасын, пайда болу жолдарын ұғындыру. Сонымен қатар оттың тілсіз жау екендігін ұқтыру. Өрттің зияны мен қауіпсіздігі туралы толық мағлұмат беру. Оқушыларға оттан сақтанудың жолдарын, өрттің табиғатқа, адамға әкелетін зардабын түсіндіре отырып, сіріңке, оттық т.б. қатерлі нәрселерден аулақ болуға тәрбиелеу. Сынып сағатында оқушылар сюжетті суреттер, плакаттар, тірек –сызбалармен жұмыс жасады.
17 ноября в 5 классе прошел классный час на тему «Огонь-друг, огонь - враг».
Цель: осмысление значения,пользы, путей возникновения огня в жизни человека. А также, что огонь-безмолвный враг. Дать подробную информацию о вреде и безопасности пожара. Воспитывать у учащихся умение избегать огня, избегать опасностей спичек, костров и т.д., объясняя последствия пожара для природы, человека. На классном часе учащиеся работали над сюжетными картинами, плакатами, опорными рисунками.

17 қараша күні 10-сыныпта өрт қауіпсіздігі шаралары аясында «От – дос, от – жау» атты сынып сағаты өтті.
Мақсат:
Сынып сағатында тақырыптың өзекті мәселелері бойынша викторина өткізілді. Оқушылар қосымша сөзді де шешті
17 ноября в рамках мероприятий по пожарной безопасности в 10 классе был проведен классный час "Огонь - друг, огонь - враг"
Цель:
В ходе классного часа была проведена викторина во актуальным вопросам темы. Также учащиеся решали филворд

Дата публикации: 17.11.2023