Детство без насилия и жестокости
15 қарашада «Зорлық-зомбылық пен қатыгездікпен қалай күресуге болады» тақырыбында 9-11 сыныптар арасында әңгіме өтті.
Мақсаты: баланың негізгі құқықтары туралы оқушылардың білімдерін жинақтау; балалар құқықтарының бірлігін көрсету;
балалардың назарын өз құқықтарын түсіну және білу қажеттілігіне аудару
15 ноября проведена беседа среди учащихся 9 -11 классов "Как бороться с насилием и жестокостью"
Цели: обобщить знания учащихся об основных правах ребенка; показать единство прав детей;
акцентировать внимание детей на необходимости понимания и знания своих прав

"Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ" іс-шаралар жоспарына сәйкес "менің құқықтарым"тақырыбында шығармашылық плакаттар байқауы өткізілді. Байқауға 3-11 сынып оқушылары қатысты.
Байқаудың мақсаты-балалардың құқықтық мәдениеті мен шығармашылық қабілеттерін қалыптастыру. Конкурстың міндеті-балаларды Бала құқықтары саласында оқыту.
Байқау ашық дауыс беру түрінде өтті, оған мұғалімдер мен мектеп оқушылары қатысты. Дауыс беру қорытындысы бойынша орындар келесідей анықталды, 3-7 сыныптар арасында :
I орын -3 сынып,
II орын-6 сынып,
III орын -5 сынып.
8-11 сыныптар арасында:
I орын - 11 сынып,
II орын -10 сынып,
III орын 8 сынып.
Қатысушылар грамоталармен марапатталды.
Согласно плану мероприятий «Детство без жестокости и насилия», был проведен творческий конкурс плакатов на тему «Мои права». В конкурсе приняли участие учащиеся 3-11 классов.
Цель конкурса - формирование правовой культуры и творческих способностей детей. Задача конкурса - просвещение детей в области прав ребенка.
Конкурс прошёл в виде открытого голосования, где приняли участие учителя и учащиеся школы. По итогам голосования места определились следующим образом, среди 3-7 классов :
I место -3 класс,
II место- 6 класс,
III место -5 класс.
Среди 8-11 классов:
I место-11 класс,
II место -10 класс,
III место 8 класс.
Участники награждены грамотами.

«Зорлық-зомбылықсыз, қатыгездіксіз балалық шақ» ақпараттық науқанының жоспарына сәйкес 15 қарашада әлеуметтік педагогтар 5-8 сынып оқушылары арасында тақырыпқа байланысты бейнероликтер ұйымдастырды. "
Мен және менің құқығым»
Мақсаты: баланың негізгі құқықтары туралы оқушылардың білімдерін жинақтау; балалардың құқықтары мен міндеттерінің бірлігін көрсету;
балалардың зейінін өз құқықтары мен міндеттерін түсіну және білу қажеттілігіне аудару.
Согласно плану информационной кампании " Детство без насилия и жестокости" 15 ноября социальными педагогами организованы просмотры видеороликов среди учащихся 5-8 классов по теме. "Я и мои права"
Цели: обобщить знания учащихся об основных правах ребенка; показать единство прав и обязанностей детей;
акцентировать внимание детей на необходимости понимания и знания своих прав и обязанностей.

Дата публикации: 15.11.2023